Razredni talent show u 4.a

"Talent se skriva u svima, samo ga moramo otkriti i pokazati svijetu!"

Da svi imaju neki talent pokazali su učenici i učenice 4.a razreda! U dva školska sata svi su dobili priliku da kroz unaprijed osmišljenu i pripremljenu točku pokažu ostatku razreda i učiteljici Aleksandri svoj talent. Originalnost i besprijekorna izvedba pojedinih točaka oduševile su učiteljicu i cijeli razred!

Lana je a capella otpjevala pjesmu „I knew you were trouble“ Taylor Swift, Valent je svirao gitaru i pjevao, Sasha je plesala, Morris nam je pokazao strip koji je nacrtao, René je pjevao, Toni je izvrsnom izvedbom pjesme „Love me now“ Johna Legenda oduševio sve, Matija je pjesmom i plesom dočarao glazbenika Brunu Marsa, a posebno oduševljenje izazvao je Ivano imitacijom Justina Biebera. Razred je gromoglasnim aplauzom nagradio njegov nastup!

Uspješni judaš Goran pokazao nam je svoje vještine u judu, a Katarina i Nika predstavile su svoje gimnastičke vještine izvedbom gimnastičkih elemenata. Astrid nam je pokazala kako od gumica izrađuje narukvice, a Gaia je predstavila svoje kulinarsko umijeće. U punoj kuharskoj opremi uputila nas je u recept za američke kekse koje za svoju obitelj redovito priprema. Nasmijali su nas Nikola sa pričanjem viceva te Morena i Marinela sa skečom „Reklame“ u kojem su prikazale najsmješnije reklame koje možemo vidjeti na TV-u.

Bravo za sve! Talent se skriva u svima, samo ga moramo otkriti i pokazati svijetu! Neke točke sa razrednog talent showa moći ćete vidjeti na Dječjem talent showu u Gradskoj knjižnici u Novigradu u petak, 3.ožujka 2017. godine, u 19 sati. Dođite i navijanjem podržite naše učenike i učenice!

Teks i fotot: Ljiljana Kostić

Izvor: OŠ - SE "Rivarela"

objavio: Goran Orlić   datum: 24. 2. 2017.