Opis projekta

"Me, Myself & I" (Ja i sva moja lica)

Osnovna škola - Scuola Elementare Rivarela, Novigrad - Cittanova pridružila se eTwinning projektu Me, Myself & I (Ja i sva moja lica) koji je nastao s ciljem promoviranja važnosti i brige za dobro mentalno zdravlje djece i mladih. eTwinning je online zajednica škola u Europi gdje odgojno-obrazovni djelatnici mogu komunicirati, surađivati, razvijati projekte i razmjenjivati znanja i iskustva.

U projektu sudjeluju učenici 1. b razreda sa svojom učiteljicom Jasnom Andreašić te učiteljica Jelena Hanzl, psihologinja Iva Gortan i knjižničarka Betina Boban.

Projektom će se potaknuti učenike na prepoznavanje vlastitih emocionalnih stanja, kvalitetnu komunikaciju s bližnjima, suradnju i traženje podrške u vlastitoj zajednici.

Suradnja učenika trajat će do lipnja 2021. godine kada će završnom videokonferencijom biti predstavljeni rezultati projekta.

Me, Myself & I