Putnici na županijska natjecanja

Županijska natjecanja [2016./2017.]

Ostvarena velika Emanuelova želja: Emanuel Pištan pozvan na Županijsko natjecanje iz kemije!

Svi imamo želje. Lijepo je kad nam se želje ostvare. Jedna u nizu želja skromnog i samozatajnog Emanuela, učenika 8. a razreda, ostavrila se prošlog tjedna kada je u Školu stigao poziv za Županijsko natjecanje iz kemije.

Podsjećamo, Emanuel je jedini sudjelovao na Školskom natjecanju iz kemije i pokazao solidno  znanje.

Uvijek srdačnom i nasmijanom Emanuelu želja je nakon osnovne škole upisati gimnazijski program i studirati na nekom od  prirodoslovnih studija.

Sudjelovanje na Županijskom natjecanju bit će veliko iskustvo na putu Emanuelovog školovanja. Županijsko natjecanje iz kemije održat će se 9. ožujka  u Rovinju.

Emanuele, sretno!

Martina pozvana na Županijsko natjecanje iz tehničke kulture!

Na Županijskom natjecanju iz tehničke kulture našu će Školu  predstavljati Martina Dujak, učenica 6. a razreda.

Martina je marljiva i odgovorna  šestašica. Redovito i kvalitetno izvršava sve školske obveze. Pored školskih obveza, Martina je uspješna i u Glazbenom odjelu gdje svira klavir.

Na Županijsko natjecanje, koje će se 3. ožujka održati  u Vodnjanu, Martina će otputovati u pratnji svog mentora,  učitelja tehničke kulture Ilije Babića.

Poželimo Martini puno znanja, spretne i vješte  ruke!

[8. 2. 2017.]
Iako se prema vremeniku školskih natjecanja neka natjecanja još moraju provesti, iz pojedinih predmeta već su poznati  putnici za županijska natjecanja. Podsjećamo, natjecanje iz geografije,  matematike i talijanskog jezika provedeno je početkom  drugog polugodišta i već su stigle dobre i pohvalne vijesti  za naše natjecatelje.

Na županijsko natjecanje iz geografije koje će se održati 23.2. u Labinu  je pozvano petero učenika: Borna Mandžuka iz 5. razreda, Linda Šopar iz 7.b i trojac osmaša, Emanuel Pištan, Dominik Krulčić i Leon Bilić.

Najboljim matematičarima u našoj županiji na Županijskom natjecanju iz matematike krajem veljače pridružit će se šestašica Martina Dujak.

Raian Jurišević i Nensi Flego putnici su za Županijsko natjecanje iz talijanskog jezika koje će se 24. veljače održati u Rovinju.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentoricama!  Želimo im  puno uspjeha i zanimljivih susreta!

Tekst: Ljiljana Kostić

Pročitajte i:
Školska natjecanja [2016./2017.]
Novinarskim komentarom do županijskog Lidrana

Izvor: OŠ - SE

objavio: Goran Orlić   datum: 23. 2. 2017.