Počela nastava u obnovljenoj školi

Školsko je zvono u  OŠ ''Rivarela'' Novigrad označilo novi i ljepši početak, jedno bolje poglavlje u Rivarelinu životu i radu.

Oblačno vrijeme ovog ponedjeljak, prvog dana nastave, nije moglo zasjeniti uzbuđenje svih učenika i djelatnika koji su novu školsku godinu započeli u novouređenoj  školskoj zgradi.

Posebna je čast i zadovoljstvo bilo domaćinima, ravnateljima obiju novigradskih Škola, ugostiti i provesti vanjskim terenima i unutarnjim prostorima Škole cijenjene uzvanike i predstavnike medija. Prvi sat nastave učenike su u učionicama posjetili župan Istarske županije g. Valter Flego, pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, sport i tehničku kulturu Istarske županije gđa Patricia Percan i gradonačelnik Grada Novigrada g. Anteo Milos. U srdačnom razgovoru s učenicima i učiteljima poželjeli su im  uspješan početak nove školske godine.

Hvale je vrijedno napomenuti da je  energetski obnovljena zgrada  naše Škole najveća investicija energetske obnove zgrade na području Istarske županije te će kao takva zasigurno biti ugodnija za rad.

Sigurni smo da će u novim školskim prostorima učenje i provođenje svih izvannastavnih aktivnosti biti prava radost i nezaboravno iskustvo.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 5. 9. 2016.

Ovaj mjesec: 2029