Predstavljanje srednjih škola

U ponedjeljak, 10. lipnja 2019. učenici osmih razreda su zajedno sa svojim roditeljima imali prilike čuti detaljnije o srednjim školama iz Buja, Poreča i Pazina te učeničkim domovima iz Rijeke i Pule. Ravnatelji, stručni suradnici, učenici i odgajatelji predstavili su sljedeće ustanove: Gospodarska škola -Istituto professionale Buje, srednja škola "Vladimir Gortan" Buje, Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića Poreč, srednja škola Mate Balota Poreč, Pazinski kolegij te učenički dom Pula uz učeničke domove Podmurvice, Kvarner i Sušak iz Rijeke. Nakon predstavljanja učenici i roditelji su imali prilike predavače pitati o svim detaljnjim informacijama koje ih zanimaju. Hvala svim sudionicima te sretno osmašima!

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 12. 6. 2019.

Dan škole

Upisi u prvi razred