Sport nas zbližava

Učenici 2.a i 3. b razreda sa svojim učiteljicama sudjelovali su početkom travnja na trećem izdanju sportske manifestacije Združena atletika 2019.  Manifestacija se održala u Domu sportova Mate Parlov i okupila  je učenike iz 21 škole Istarske županije.

Cilj manifestacije - pokazati da se  sportom zbližava i potiče uključivanje djece s teškoćama u svakodnevni život- u potpunosti je opravdan! U iznimno pozitivnoj, veseloj, ali i emotivnoj atmosferi, na manifestaciji su nastupili naši David i Nikola s pomoćnicima u nastavi,  u disciplini trčanja na 100 metara. S tribina su imali najbolju i najglasniju podršku od svojih učiteljica i prijatelja iz razreda, a cijelu dvoranu zadivili su i navijačkim transparentima koji su izradili posebno za tu prigodu i svoje prijatelje.

Osim medalja nakon sportskog susreta u Puli, trajni će neprocjenjiv sjaj imati nasmijana i zadovoljna lica  naših dječaka i njihovih navijača!

Bravo Davide! Bravo Nikola! Bravo za sve iz ''Rivarele'' na Združenoj atletici!

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 29. 5. 2019.