Bookbustersi na TV Istri

Članovi i članice Čitateljskog kluba "Bookbusters" jučer su gostovali u emisiji "Šareni svijet" na TV Istri.

TV Istra jučer je ugostila Čitateljski klub "Bookbusters" i voditeljice kluba knjižničarku Dijanu iz Gradske knjižnice i školsku knjižničarku Ljiljanu. Voditeljica emisije Bianca Dagostin postavila je članicama i članovima kluba brojna pitanja o knjigama, čitanju i našem čitateljskom klubu. Chantal, Tena, Marc i Leonardo ispričali su sve o "Bookbustersima" - kako su doznali za klub, zašto su se upisali, kako su odabrali ime kluba, kako izgledaju susreti kluba i što su dosad čitali. Pojasnili su koje su njihove omiljene knjige i koje knjige obrađene na susretima kluba su ostavile poseban utisak na njih. Razgovarali su o knjigama koje su čitali i o budućim planovima kluba. Zaključili su da je čitanje zabavno i zanimljivo.

Bookbustersi u studiju

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 27. 2. 2019.