1.a razred oživio bajku o Crvenkapici

Neobičan dan u 1.a razredu! Umjesto malenih učenika i učenica u razred su ušli Crvenkapice, lovci, vuk, bakice...

O lektiri koju čitamo možemo učiti na različite načine... za prvašiće nema boljeg od igre i zabave! Učiteljica Aleksandra odlučila je razveseliti svoje učenike i učenice te je za njih pripremila dan prepun različitih aktivnosti posvećenih Crvenkapici. Kroz igru, ples, pjesmu, crtanje, bojanje, rješavanje zadataka učenici su otkrili sve o jednoj od najpoznatijih svjetskih bajki, ali i istražili nove neobične verzije Crvenkapice.

Prerušeni u likove iz bajke i potpuno uživljeni u nove uloge učenici su stvorili veselu atmosferu i u njoj uživali do posljednjeg sata!

Bravo za sve učenike i učenice, ali i velika pohvala roditeljima koji su se angažirali, izradili kostime i pomogli u realizaciji integriranog dana posvećenog Crvenkapici.

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 12. 2. 2018.

Ovaj mjesec: 1963