Treba li produžiti vrijeme trajanja marende?

« Listopad 2018 »

Doček prvašića
Autor: Ljiljana Kostić, 8. 9. 2017.

Nova Rivarelina generacija prvašića

Škola je FUL COOL!

Najveće uzbuđenje prvog dana nove nastavne godine moglo se osjetiti u 11 sati ispred zgrade škole gdje su se okupili prvašići i njihovi roditelji. Uzbuđeno i znatiželjno su čekali ulazak u školu i višenamjenski prostor gdje su ih čekale njihove učiteljice, učitelji u produženom boravku, stručna služba i ravnateljica.

U ispunjenom višenamjenskom prostoru učenici petih razreda priredili su program dobrodošlice. Sigurne izvođače pažljivo su pratili i nagrađivali pljeskom najmlađi učenici naše škole.

Što će sve naučiti u školi i zašto je to jako bitno i korisno rekao im je petaš Matija u monologu na početku programa, poručivši im da je škola stvarno ful cool uz par uvjeta; obavezno slušati svoje učiteljice i ne zaboraviti 4 čarobne riječi!!!

Nakon kratkog glazbenog programa ravnateljica škole poželjela je dobrodošlicu djeci i roditeljima i pozvala učiteljice Aleksandru i Sabrinu koje su prozvale svoje razrede. Nakon prozivke i prvih zajedničkih fotografija prvašići su se sa svojim učiteljicama uputili u razrede gdje su ih čekali udžbenici koje će koristiti u ovoj školskoj godini. Prvom školskom satu prisustvovali su i roditelji.

Sigurni smo da će dan polaska u prvi razred škole zauvijek pamtiti i ova generacija Rivarelinih učenika! Prvaši, sretno!

1. a razred s učiteljicom Aleksandrom

1.b razred s učiteljicom Sabrinom