Vijesti

Odluka o odabiru tri najpovoljnije ponude za provedbu ekskurzije učenika/ca 8. razreda

Poštovani,

dajemo  Vam na uvid rezultate glasovanja odabira agencije, a u svezi realizacije ekskurzije prema pozivu 02/2022.

Na sastanku povjerenstva, 21.3.2022. u prostorijama škole, nazočili su svi članovi povjerenstva, te se odlučili za tri agencije koje će imati priliku predstaviti svoje ponude na roditeljskom sastanku 8. a/b. razreda.

Odabrane tri agencije su:

1. Target Travel Agency, Rovinj

2. Komjetan Tours d.o.o., Novigrad

3. Danijel Travel d.o.o., Pazin

Roditeljski sastanak za odabir agencije održat će se u srijeda, 30.3.2022. s početkom u 17.00 sati.

Pozivamo predstavnike agencija da prezentiraju roditeljima svoju ponudu. Roditelji će tajnim glasovanjem odabrati jednu ponudu, te će rezultati biti objavljeni na mrežnim stranicama Škole.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 22. 3. 2022.