Vijesti

Odluka o odabiru tri najpovoljnije ponude za provedbu ekskurzije učenika/ica 5.razreda

Poštovani,

dajemo  Vam na uvid rezultate glasovanja odabira agencije, a u svezi realizacije ekskurzije prema pozivu 01/2023.

Na sastanku povjerenstva, 14.02.2023. u prostorijama škole, nazočili su svi članovi povjerenstva, te se odlučili za tri agencije koje će imati priliku predstaviti svoje ponude na roditeljskom sastanku 5. a/b. razreda.

Pristigle su tri ponude koje će biti predstavljene na roditeljskom sastanku:

1. TA Ex Novo Agency, Rovinj

2. Komjetan Tours d.o.o., Novigrad

3. Danijel travel, Pazin

Roditeljski sastanak za odabir agencije održat će se u petak, 03.03.2022, u 17.00 u višenamjenskom prostoru Škole. Pozivamo predstavnike agencija da prezentiraju roditeljima svoju ponudu. Roditelji će tajnim glasovanjem odabrati jednu ponudu, te će rezultati biti objavljeni na mrežnim stranicama Škole.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 15. 2. 2023.