Korisnik:

« Travanj 2024 »

Vozni red
Školski jelovnik
Veseliš li se povratku u školu?

Omoguru

PODJELA SVJEDODŽBI UČENICIMA 8-IH RAZREDA

Izvješće sa svečane podjele svjedodžbi učenicima osmih razreda Osnovne škole „Rivarela“

Dana 30. lipnja 2015. godine u 20 sati održana je svečanost podjele svjedodžbi učenicima koji završavaju svoje osnovnoškolsko obrazovanje.  Svjedodžbe su se, uz protokol, govor razrednica, ravnateljice gospođe Davorke Parmač i gospođe Morene Moferdin savjetnice za društvene djelatnosti gradonačelnika Grada Novigrada uručile na mjestu u Gradu Novigradu gdje je najljepši zalazak sunca, podno novigradskog parka, u Waikiki Beach baru. Na posljetku, nagrade su uručene učenicima koji su svih osam godina prošli s odličnim uspjehom. Svečanosti su prisustvovali roditelji učenika, Razredno vijeće osmih razreda, učiteljice razredne nastave te Stručna služba škole.

Po prvi puta se ove školske godine svečanost podjele svjedodžbi održala na ovakav način, izvan institucije, što se pokazalo hvalevrijednom inicijativom i sjajnom idejom koja je originalno realizirana uz pomoć roditelja, organizatora, učenika i učitelja naše Škole.

Opuštena atmosfera, prekrasan ambijent, osvježavajuće piće, zakuska i kolači, odlična glazba i zadovoljna i ponosna lica roditelja, kao i smiješak na dječjim licima potvrda su kako je uzajamna suradnja svih dionika Škole uspješna i kako je zadovoljstvo učinjenog obostrano. Najbolje govori komentar jedne naše učenici koja je to ovako opisala:

„Na početku smo dočekani kao prave zvijezde, prošetali smo crvenim tepihom i dobili svoje svjedodžbe i zaslužena priznanja. Organizacija je bila odlična, a nakon službenog djela priredili smo pravu zabavu. Zabavljali smo se uz hranu, druženje, glazbu i razgovor. Oduševljeni smo tom večeri i ostat će nam dugo urezana u sjećanju zbog predivnih trenutaka. „

Dojmovi su se slagali, fotografije pregledavale i uređivale, riječi hvale nizale…. najbolje je da kroz galeriju fotografija pogledate kako je svečanost protekla, jer – „Slika govori više od tisuću riječi.“

Zahvaljujemo se još jedanput svima koji su nam pomogli u realizaciji i organizaciji ove svečanosti koju će naši učenici i roditelji pamtiti i koja će im ostati, zasigurno, u trajnom sjećanju.

Sretno svim učenicima u nastavku školovanja i na njihovim životnim putovima :).

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 10. 7. 2015.

Zabavno i poučno