Solidarnost na djelu 2023.

Solidarnost na djelu, akcija je Crvenog križa koja se provodi svake godine u svrhu prikupljanja novčanih sredstava namijenjenih za nabavu paketa za naše najugroženije građanine. Akcija „Solidarnost na djelu“ provodila se kao zajednička aktivnost svih društava Crvenog križa na području Republike Hrvatske. Ove godine provodila se pod geslom „Ne dvoji, za drugog izdvoji“. Sabirna akcija započela je 12. listopada u kojoj su sudjelovali volonteri Crvenog križa i naši učenici predvođeni učiteljicom engleskog i talijanskog jezika Snježanom Kulišić. Volonteri Crvenog križa prikupljali su donirani novac te su  u zamjenu davali bonove zahvalnosti. Crveni križ se zahvaljuje svima na sudjelovanju i doprinosu u akciji „ Solidarnost na djelu 2023.“

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 25. 10. 2023.