Terenska nastava sedmih razreda

TERENSKA NASTAVA SEDMIH RAZREDA

Učenici 7-ih razreda boravili su na poluotoku Pelješcu u gradu Orebiću  od 11.10. - 14.10.2023.god. u vodstvu razrednika: Marine Galić, Ilije Babić, Aleksandre Krt i Sabrine Simonović. Učenici su tijekom putovanja imali priliku uživati  i upoznati se s prirodnim ljepotama i povijesnim bogatstvom grada Orebića i prekrasne Korčule. Orebić nas je oduševio svojim prekrasnim plažama i bistrim morem u kojem su učenici uživali u svakom slobodnom trenutku. Učenici su posjetili Osnovnu školu u Orebiću i zabavili se kroz sportsku aktivnost igranje odbojkaške utakmice gdje su stekli nova prijateljstva. Posjetili smo i grad Ston te njegove zanimljive zidine s prekrasnim pogledom na solane. Učenici su stekli nove spoznaje o povijesti, kulturi i prirodi Pelješca što će im sigurno koristiti u daljnjem obrazovanju. Ovo putovanje pružilo je priliku učenicima da se još više međusobno upoznaju, zbliže i stvore nova prijateljstva, timsku suradnju i međusobno razumijevanje.Učenici su bili  jako odgovorni i pridržavali su se svih dogovora i sigurnosnih mjera.

Zahvaljujemo se svima koji su omogućili i doprinijeli organizaciji ovog prekrasnog putovanja.

prof. Marina Galić

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 25. 10. 2023.