Doček prvašića

S prvi danom nove nastavne godine, naša škola ponovno je oživjela uz veseli smijeh i uzbuđene korake učenika koji su se nakon dugog ljetnog odmora vratili u školske klupe. Posebno uzbuđenje vladalo je među našim najmlađim učenicima!

U pratnji roditelja učenici prvih razreda stigli su na doček organiziran u Višenamjenskom prostoru škole. Prvašićima i njihovim roditeljima toplim riječima dobrodošlice obratila se ravnateljica gđa Aleksandra Krt koja im je poželjela puno sreće na početku njihova školovanja.

Po završetku prigodnog programa u izvedbi naših starijih učenika, učiteljice prvih razreda Morena Luk i Jasna Andreašić prozvale su učenike 1.a i 1.b razreda te se s njima uputile u njhove matične učionice. Nakon današnjeg kratkog upoznavanja, od sutra za njih kreće prava pustolovina!

Svim našim prvašićima želimo uspješan početak školovanja, puno radosti i novih znanja!

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 9. 9. 2024.