Prvo mjesto za naše četvrtaše

U ponedjeljak 27. svibnja 2024. učenici četvrtog razreda u pratnji učiteljica Morene Luk i Jasne Andreašić sudjelovali su u Županijskom prvenstvu školskih sportskih društava nižih razreda osnovnih škola koje je organizirao Školski športski savez Istarske županije u sportskoj dvorani Medulinu.

Program natjecanja proizlazi iz redovnog programa nastave tjelesne i zdravstvene kulture i sastoji se od motoričkih zadataka prilagođenih različitom uzrastu učenika nižih razreda. Učenici se natječu u sportskom poligonu „Veli Jože“. Motoričke zadatke učenici vježbaju tijekom cijele školske godine na satu tjelesne i zdravstvene kulture. Na natjecanju nije nedostajalo uzbuđenja i sportske dramatike. A sve je proteklo u sportskom duhu, učenici su se kroz igru i natjecanje dobro zabavili i upoznali s vrijednostima sportskog natjecanja. U velikoj konkurenciji učenici su osvojili 1. mjesto. Čestitamo!

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 10. 6. 2024.