Održan solfeggio seminar za učenike i učitelje

Gostovanje profesora mentora Darka Đekića

Dana 24. studenog  2016. godine  glazbeni odjel naše škole odjekivao je osmjesima i raspjevanim glasićima. Učiteljica klavira, Ivana Katunar pozvala je gosta prof. mentora Darka Đekića, koji je održao seminar iz solfeggia za učenike i učitelje te unio posebno veselje među učenicima.

Darko Đekić je profesor iz Rijeke čiji rad je popraćen brojnim državnim i međunarodnim nagradama njegovih učenika te je obzirom na svoje iskustvo i znanje djeci pokušao modernim metodama poučavanja i kako bi on sam rekao "ljubavlju", približiti i olakšati nastavu solfeggia. Učenici su na radionicama uživali, smiijali se, plesali, pjevali i uz to učili zadane pojmove. Kako su i sami opisali svoje dojmove: "Profesor je bio smiješan, zabavan, lijepo je pjevao, puno smo naučili, bilo je zanimljivo..."

Sve te riječi potiču nas na još veći trud, učenje i ulaganje u svoj posao kako bi naša djeca uživala u učenju. Nadamo se ponovnom susretu!

Pogledajte foto galeriju: >klik<

Tekst: Ivana Katunar

Izvor: OŠ - SE "Rivarela"

objavio: Goran Orlić   datum: 15. 12. 2016.