Maškare u Rivareli

Pogledajte kako je izgledala karnevalska groznica u Rivareli!

Karnevalska groznica zavladala je i našom školom! Naši učenici i učenice postali su gusari, kauboji, razne životinje, slavne ličnosti, vile, klaunovi i brojne druge maštovite maske.

U veseloj povorci niži razredi uputili su se u šetnju gradom kako bi svima pokazali naše maske. Na Velikom trgu dočekale su nas tete iz gradske uprave koje su nas počastile sokom i keksićima!

Velike maškare imale su priliku zabaviti se sedmi sat u Višenamjenskom prostoru. Kroz ples i igru došli smo do proglašenja najbolje maske. Glasati se moglo tijekom cijelog dana ubacivanjem glasa u kutiju koja se nalazila na ulazu u školu. Treće mjesto osvojila je Pipi duga čarapa Reana Miloš, drugo mjesto Crno-bijeli svijet Gaje Fabris, a prvo mjesto osvojila je gospođica Aleksandra iza koje se krio učenik 7.a razreda Aleksandar Basara.

Bravo za sve vesele maškare, a posebna pohvala originalnim maskama koje su izradile vrijedne ruke roditelja i baka!

Tekst i foto: Ljiljana Kostić

Pogledajte foto galeriju: >klik<

Izvor: OŠ - SE "Rivarela"

objavio: Goran Orlić   datum: 1. 3. 2017.