Vijesti iz Rivarele

Goran Aralica osvojio srebrnu medalju na Međunarodnom judo turniru u Rijeci

Goran Aralica, učenik 4.a razreda, osvojio srebrnu medalju u kategoriji dječaci do 10 godina

Učenik 4.a Goran Aralica uspješan je judaš. Od početka školske godine redovito sa svojim klubom sudjeluje na turnirima u Istri te ostvaruje značajne rezultate.

U studenom je sudjelovao na judo turniru IPPON Pula, na razini Istarske županije i Rijeke te osvojio zlatnu medalju čime je postao neslužbeni prvak Istre u svojoj kategoriji. Krajem studenog 2016. osvojio je drugo mjesto na prvenstvu Istre u Puli. Goran je ponovno briljirao na Božićnom turniru u Poreču gdje je osvojio zlatnu medalju.

Na posljednjem održanom Međunarodnom kupu Labinska republika u Rijeci Goran je osvojio srebrnu medalju izgubivši u vrlo teškoj borbi protiv puno većeg protivnika sa zelenim pojasom. Natjecanje je bilo međunarodnog karaktera, i sudjelovalo je 493 natjecatelja iz 33 kluba iz Italije, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Srbije, Japana i Hrvatske.

Istaknimo i to da se svi bodovi koje Goran skuplja na turnirima zbrajaju i bilježe u Judo savezu Hrvatske.

Čestitke za Gorana i želimo mu puno novih sportskih uspjeha!

Tekst i foto: Ljiljana Kostić

Izvor: OŠ - SE "Rivarela"

objavio: Goran Orlić   datum: 16. 2. 2017.