Akcija: Pokloni čep i pokreni svijet!

Akcija "Pokloni čep i pokreni svijet": prikupljeno 44 kg čepova.

Učiteljica Jasna Andreašić posjetila je jučer Društvo tjelesnih invalida Poreč i dostavila našu donaciju čepova prikupljenih u sklopu akcije "Pokloni čep i pokreni svijet". U vrlo kratkom periodu uspjeli smo sakupiti čak 44 kilograma čepova. Društvo tjelesnih invalida Poreč će uz pomoć novca od prodaje čepova kupiti gorivo za novi kombi za osobe s invaliditetom.

Na ovaj način naši učenici uče kako je moguće pomoći potrebitima i biti humanitaran, ali i istovremeno reciklirati otpad te na taj način voditi brigu o okolišu. Hvala našim  učenicima, roditeljima i nastavnicima koji su se aktivno uključili u akciju, sakupljali i donosili čepove.

Akcija se nastavlja i dalje, stoga vas pozivamo da se uključite, poklonite čep i s nama pokrenete svijet!

Tekst: Ljiljana Kostić

Izvor: OŠ - SE "Rivarela"

objavio: Goran Orlić   datum: 30. 11. 2016.