Dani kruha uveli nas u školski projekt "Igrom do smijeha"

Ideja vodilja projekta"Zajedničkim snagama izgradimo našoj školskoj djeci igralište"

Kako bi obogatili igru na otvorenom našim učenicima, odlučili smo ove školske godine pokrenuti projekt "Igrom do smijeha". Ideja vodilja projekta jest "Zajedničkim snagama izgradimo našoj školskoj djeci igralište." Namjera je nizom aktivnosti i manifestacijama upoznati širu javnost s projektom te na taj način kroz godinu prikupljati novčana sredstva.

Prva u nizu akcija bila je upravo povodom Dana kruha. U srijedu 12. listopada ukrasili smo štand na novigradskoj tržnici domaćim keksima i kolačima koje su ispekle mame i bake učenika 1. a, 1. a i 2. b raz. Marljivi prodavači, učenici 1. a i 1. b raz. s učiteljicama Jasnom, Morenom i Tijanom imali su pune ruke posla, a kupce je mamila dječja pjesma, dječji osmjesi i naravno domaće delicije. Ovdje su nam pomogli i naši općinari koje su posjetili učenici 2. b raz. s učiteljicom Tijanom. Košare pune keksića našle su u novigradskoj općini svog vlasnika.

Ovim putem još jednom zahvaljujemo svim mamama i bakama na uloženom trudu te naravno našim kupcima! Zahvaljujemo se i učiteljici Sabrini S. koja je u samo 10 dana ukrasila staklene teglice u koje smo ubacili suhe keksiće i koje su bile jako tražene. Naša je učiteljica prava umjetnica!

Tekst i foto: Tijana Mikoli-Celić

Pogledajte foto galeriju: >klik<

Pročitajte i:
Grad Novigrad donirao 10 000 kuna za dječje igralište

Izvor: OŠ - SE "Rivarela"

objavio: Goran Orlić   datum: 19. 10. 2016.