Dobro nam došli, prvašići!

Prije što je školsko zvono označilo kraj ljeta i početak nove nastavne godine, učiteljice Morena i Jasna užurbano su pripremale učionice za još jednu Rivarelinu generaciju prvašića.

U višenamjenskom prostoru sve je odisalo posebnom svečanošću i uzbuđenjem. 35 najmlađih učenika naše Škole i njihovi roditelji i obitelji s velikom su  pažnjom pratili program što su ga za tu priliku pripremili učenici petog razreda.

Ravnateljica Škole srdačno je u ime cijelog kolektiva pozdravila sve prisutne, a malim učenicima i njihovim roditeljima poželjela puno uspjeha u školskom radu i životu.

Prvašići su se spremno pridružili pripadajućem razredu i hrabro za svojim učiteljicama kročili u učionice 1. razreda. Na velikoj školskoj ploči svečano  se smiješio pozdrav Dobro došli i Ovdje započinje naša pustolovina…Na njihovim prvim klupama čekali su ih udžbenici, početnice koje za sve učenike besplatno osigurao Grad Novigrad. Osim knjiga, čekao ih je paketić s notesom i čokoladicom.

Prvi školski sat održan je zajedno s roditeljima.

Svim prvašićima želimo puno sreće u prvoj godini njihova školovanja!!!

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 5. 9. 2016.