Mirisi i okusi Europe

Poziv za obilježavanje Europskog dana jezika našao se još dan prije na zidovima školskih hodnika u ispresijecanim rečenicama  pa su se svi učenici, slijedeći natpis, pozivu rado odazvali.

Europski dan jezika u našoj je školi bio zanimljiv i ukusan, zaključili su učenici, a od nositelja aktivnosti doznali smo da je u  planu  priprema i tiskanje kratke brošurice o važnosti obilježavanja Europskog dana jezika i služenja stranim jezicima.

Lorena Kajinić, 5. a

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 9. 10. 2019.

Dan škole

Upisi u prvi razred