preskoči na sadržaj

Osnovna škola - Scuola elementare Rivarela Novigrad - Cittanova

Login
Tražilica
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Ispis statistike od 12. 12. 2016.

Ukupno: 89248
Ovaj mjesec: 1159
Ovaj tjedan: 143
Danas: 3

Potražite nas na društvenim mrežama ;-)   Kadrovi iz školskog života...

Školska televizija!   

Vijesti iz Rivarele
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Nagrađeni učenici sportaši, za školsku godinu 2018/2019
Autor: Roberto Cimador, 3. 7. 2019.

Tijekom protekle nastavne godine naši su učenici sudjelovali u brojnim i raznovrsnim sportskim natjecanjima.

 Učenici sportaši pokazali su i dokazali svoje sportske vještine za što su zaslužili razne pehare, medalje i pohvalnice.


U nastavku donosimo imena učenika koji su za svoje  uspjehe pohvaljeni i nagrađeni i od svoje škole.

 

Peharima su nagrađeni:

 

- učenici  koji su postigli najzapaženije rezultate u svim natjecanjima i  zaslužili  titulu sportašice i sportaša godine:

 

 

- Luka Malinarić

-  Megi Makovac

 

- najuzorniji sportaš - Tin Kolar

 

- Jasmin Ćatić,  Ivan Tin Vučić, Lana Bradarić - za postignute rezultate u karateu

- Aurora Zangola - za postignute rezultate u ritmičkoj gimnastici

- Marc Vučić - za postignute rezultate u tenisu

- Nika Dvorani - za postignute rezultate u sportskoj gimnastici

- Anamarija Posanović - za postignute rezultate u suvremenom plesu

- Ida Dujak - za postignute rezultate u karateu i  sportskoj gimnastici

- Mia Klarić - za postignute rezultate u sportskoj gimnastika i suvremenom plesu

 

 

 

Medaljama su nagrađeni:

 

- Hana Markežić - za postignute rezultate u rukometu

- Morena Čakarun, Marinela Juko, Gaia Koch, Lana Šoštar, Erin Radizlović, Astrid Andreašić, Martina Jozić, Vesna Žinić, Chantal Radešić -  za postignute rezultate u odbojci

- Anja Bošnjak, Nika Fabris, Nika Karlović, Natali Bogojević, Riana Krebel, Carla Tuljak, Edenea Mazalović

                     - za postignute rezultate u sportskoj gimnastici

- Martina Fabris -  za postignute rezultate u ritmičkoj gimnastici

- Nina Jajić - za postignute rezultate u judu

- Branimir Mandžuka - za postignute rezultate u karateu

-  Noa Periša- za postignute rezultate u pecanju

- Leonardo Davanzo, Rocco Mihelić  - za postignute rezultate  u  ribolovu

 

 

Pohvalnice su dodijeljene za postignute sportske rezultate u izvannastavnoj i izvanškolskoj aktivnosti:

 

Tenis:

 

-  Dino Halilović

- Nina Rađaković

 

Ribolov:

 

-  Patrik Hačić

 

Košarka:

 

-  Noel Smoljkić

 

Rukomet:

 

- Luka Malinarich

- Tin Kolar

- Stefano Stjepić

- Patrik Hačić

 

 

 Nogomet:

 

- Marko Ćosić

- Simon Ukaj

- Matija Opaček

- Valent Šavor

- Noel Civitan

- Dominik Krevatin

- Rafael Milić

- Ivano Bandov

 

Mini košarka:

 

- Antonio Ćosić

- Melani Beaković

- Lorena Kajinić

- Leon Kajinić

- Dion Qenaj

 - Antonio Kurtić

 

 

Ritmička gimnastika:

 

-  Ema Tomović

-  Sara Janjić

-  Tea Valenta

-  Jessika Pasulji

-  Klara Vukoja

 - Nina Sančanin

-  Nina Močibob

 - Vea Conjar

-  Jessika Rumin

-  Sara Lolić

- Lara Šipić

 

 

Suvremeni ples:

 

- Vita Ritoša

- Ela Sain

- Debora Barbarić

- Marta Čekić

- Marigona Gashi

- Petar Ponjavić

- Rafaell Vukić

- Stefano Ponjavić

- Claudia Krevatin

- Lara Barbarić

- Nikolina Bošnjak

-  Eliza Radin

 

 

Mini rukomet:

 

- Roko Bubalo

- Sven Andreašić

- Rei Markežić

- Stefano Ponjavić

- Borna Ritoša

- Ivano Kmet

- Mihael Kolar

 

Svim učenicima, njihovim voditeljima-učiteljima i trenerima čestitamo na postignutim uspjesima!

 

 



Priloženi dokumenti:
IMG_0636.JPG (6.47 MB)
IMG_0621.JPG (6.18 MB)


[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju