Dani otvorenih vrata u srednjoj školi u Bujama

U četvrtak, 28. ožujka 2019. godine učenici 8. razreda naše škole su u pratnji razrednica i pedagoginje prisustvovali Danima otvorenih vrata srednjih škola u Bujama u sklopu profesionalne orijentacije učenika završnih razreda OŠ.
Učenici su posjetili Gospodarsku školu Buje u kojoj su imali prilike poslušati i vidjeti više o sljedećim zanimanjima: kuhar, konobar, automehaničar, instalater kućnih instalacija, prodavač, frizer, kozmetičar i tehničar za računalstvo. Nakon obilaska Gospodarske škole, učenici su posjetili i srednju školu "Vladimir Gortan" te se upoznali s programima opće gimnazije, ekonomista te hotelijersko-tursistički tehničar/ka. Osim obrazovnih programa, učenici su imali prilike upoznati i sa programima međunarodne mobilnosti koje nude škole, izvannastavnim aktivnostima te brojnim projektima u kojima škole sudjeluju. U pratnji su bile razrednice, asistentica i pedagoginja škole.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 15. 4. 2019.

Dan škole

Upisi u prvi razred