Veselo u prvi razred!

Prvog dana nastave posebno je uzbudljivo za najmlađe učenike, prvašiće, ali, čini nam se, još više za za njihove roditelje. Tako je bilo i 3. rujna u višenamjenskom prostoru Škole na prijemu prvašića.

Prvašići su oduševljeno pratili plesni nastup, glazbene izvedbe i recitacije učenika iz 5. b razreda. Znaju petaši u kakvom raspoloženju i s kojim osjećajima sjede prvašići i njihovi roditelji pa su se posebno potrudili u odabiru točaka za nastup. Prvašići su veselo prihvatili pjesmu Mie Divšić Život nije siv i zajedno s izvođačima zapjevali.

Lijepe poruke iz pjesme bile su izvrstan uvod u ravnateljičino obraćanje roditeljima i učenicima. Nakon prestavljanja stručnog tima Škole, učenici su prozvani po razrednom odjeljenju. U 1. a razredu ima 15 učenika, a njihova učiteljica je Tijana Mikoli-Celić. Učiteljica Jasna Đurđević učiteljica je 1. b razreda koji ima 14 učenika.

U vedrom raspoloženju učiteljice su povele svoje učenike u učionice gdje započinju najljepši izazovi i uzbudljivo  životno putovanje.

Prvašići, sretno!

Vesna Žinić, 5.b

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 20. 11. 2018.