Je li vršnjačko nasilje u našoj školi u porastu?

« Studeni 2018 »

Pred početak nastavne godine
Autor: Sanja Pilat Federici, 30. 8. 2018.

Poštovani roditelji, dragi učenici, do početka nove nastavne godine 2018./2019. dijeli nas još par dana.

U želji za što uspješnijim početkom donosimo vam nekoliko važnih obavijesti;

• nastava počinje 3. rujna u 8 sati osim za učenike prvih razreda
  • prvi dan nastave održat će se prema važećem rasporedu sati          (u privitku)
  • rad u produženom boravku započinje 4. rujna za učenike 2., 3. i 4. razreda
  • autobusi će voziti prema  voznom redu (u privitku)

Za učenike prvih razreda:

• prijem učenika prvih razreda upriličit će se u 11 sati u višenamjenskom prostoru Škole
  • prvi tjedan nastavne godine nastava će trajati od 8 do 10,35 (prva tri školska sata)
  • rad u produženom boravku bit će organiziran od drugog tjedna nastave ( ponedjeljak, 10. rujna)

Kako bismo s veseljem započeli novu nastavnu godinu, učenike podsjećamo  na nekoliko ključnih momenata iz školskog života;

• prvog dana nastave sa sobom ponijeti papuče i torbe za udžbenike koje će  preuzeti u školi
  • do kraja tjedna pribaviti i  ostatak školskog pribora potrebnog za nastavu, omotati knjige i čuvati ih za buduće generacije
  •  nastavni dani organizirani su prema kalendaru rada u školskoj godini 2018./2019. (u privitku)

Apeliramo na sve učenike na pristojno i kulturno ponašanje u svim školskim prostorima, prema svim djelatnicima Škole i jedni prema drugima.

Dragi učenici, sa svojim  ćete se razrednicima prisjetiti svih školskih pravilnika i pravila o zadacima dežurnih učenika, poslovima redara, planovima za školske ekskurzije,  rokovima ispričavanja izostanaka, rasporedu informacija za roditelje, izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima. Sve se informacije nalaze i na oglasnoj ploči Škole pa vas molimo da redovito pratite obavijesti na mrežnim stranicama Škole.

Nadajući se uspješnoj suradnji, pridržavanju dogovorenog i pozitivnoj komunikaciji,  svim učenicima želimo uspješnu školsku godinu.

I za kraj: - U školi se uvijek događa budućnost, a ljudske vrline nesebičnost, razumijevanje, strpljivost, blagost i dobrota, život čine plemenitijim.

Učiteljsko vijeće