OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE - popis odabranih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih

U Novigradu, 4. srpnja 2018.

Obavijest za roditelje

Poštovani roditelji,

Molimo Vas da pripadajuće radne bilježnice uz udžbenički komplet kao i sav potreban školski materijal (bilježnice i pribor) naručite što kraćem roku knjižari Libar i knjižari IWE u Novigradu ili nekoj drugoj knjižari ili web stranici po Vašem izboru.

Ukoliko ste potpisali izjavu o korištenju rabljenih udžbenika, udžbenici (osim izbornih programa) će biti  podijeljeni učenicima prvi dan nastave u školi.

Molimo Vas da pratite internetsku stranicu škole:  http://os-rivarela-novigrad.skole.hr/skola/VijestiizRiavrele?news_hk=5515&news_id=1204&mshow=968#mod_news

na kojoj se nalazi popis odabranih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za šk. god. 2018./2019. kao i popis likovnih mapa te bilježnica i pribora za niže razrede.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 4. 7. 2018.