Kazališna predstava "Eni"

Topla obiteljska priča razveselila je naše prve i druge razrede

U ponedjeljak, 11.12.2017. posjetili smo Istarsko narodno kazalište u Puli kako bi pogledali kazališnu predstavu "Eni". Topla obiteljska priča o sestrama koje su cijeli život provele u sirotištu iščekujući povratak svojih roditelja razveselila je naše najmlađe učenike 1. i 2. razreda.

Ema i Eni simpatične su djevojčice koje pod nadzorom stroge gospođice Vincek žive u sirotištu i čekaju povratak roditelja. Kada tijekom božićnih praznika na tjedan dana postanu dio obitelji Legović djevojčice otkrivaju toplinu doma i roditeljske ljubavi. Odvjetnik Viktor i njegova žena Nina odlučuju usvojiti Emu i Eni, a u tome će ih pokušati spriječiti upravo gospođica Vincek. Srećom, djevojčice iz sirotišta spriječit će ih u tome.

Zanimljiva glazbeno-plesna predstava koju je osmislila i režirala Andrea Gotovina oduševila je naše učenike! Radnja je vrlo zanimljiva i poučna, plesne točke uzbudljive i dinamične, a likovi djevojčica vrlo bliski djeci. Smijeh je izazvala gospođica Vincek svojim smiješnim glasom i hodom.

Veseli i zadovoljni našim malim izletom, vratili smo se u Novigrad!

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 18. 12. 2017.