« Rujan 2017 »

Ukupno: 32008

Obavijesti i najave
Grad Novigrad donirao 10 000 kuna za dječje igralište
Autor: Goran Orlić, 17. 12. 2016.

Grad Novigrad - Cittanova financijski podržao projekt "Igrom do smijeha"

Na otvorenju božićnog sajma "Novigradske božićne radosti" naša škola dobila je dodatni razlog za veselje i ponos. Naime, Grad Novigrad - Cittanova svake godine povodom božićnih blagdana sa donacijom u iznosu od 10 000 kuna nagrađuje novigradske ustanove i udruge koje su se tijekom protekle godine istaknule svojim radom i angažmanom na boljitku i razvoju kvalitete života naše zajednice.

Upravo je naša škola zaslužila ovogodišnje priznanje! Drago nam je da je projekt "Igrom do smijeha" prepoznat kao velik i značajan doprinos sadržaju naše škole i njezine okoline te je podržan i kroz ovu božićnu donaciju. Projekt koji je započeo početkom školske godine pod vodstvom učiteljica Jasne Andreašić, Morene Luk i Tijane Mikoli - Celić do sada je već ostvario velik uspjeh u prodaji domaćih keksića tijekom Dana kruha, a akcija se nastavila i dalje prodajom keksića u četvrtak na Gradskoj tržnici. Naravno da su se i ovaj put keksići začas rasprodali!

Ideja vodilja projekta "Zajedničkim snagama izgradimo našoj djeci igralište" u kratko vrijeme je doista zaživjela i vjerujemo da će motivirati sve koji se dosad još nisu uključili u projekt da to učine u budućim akcijama. Vjerujemo da ćemo upravo zajedničkim snagama prikupiti dovoljno novčanih sredstava da izgradimo dugo željeno školsko igralište i razveselimo naše učenike i učenice.

Hvala Gradu Novigradu na podršci i velikodušnoj donaciji koja nas je posebno razveselila u ovo božićno vrijeme darivanja, a velike čestitke i udruzi UPKA Error koja je također zasluženo nagrađena za uspješan rad u 2016. godini!

Tekst i foto: Ljiljana Kostić

Pročitajte i:
Dani kruha uveli nas u školski projekt "Igrom do smijeha"

Izvor: OŠ - SE "Rivarela"