Milottijevi dani - Predstavljanje zbirke notnog izdanja "Solistička i komorna djela Nella Milottija"

Poštovani,

pozivamo Vas na predstavljanje zbirke notnog izdanja Solistička i komorna djela Nella Milottija, povodom obilježavanja 10. obljetnice skladateljeve smrti, u nedjelju 12. rujna 2021. s početkom u 18,00 sati u muzeju Lapidarium (Veliki trg, Novigrad). O zbirci će govoriti autorica, izv. prof. dr. sc. Ivana Paula Gortan-Carlin. U glazbenom dijelu nastupit će: Gitaristički i mandolinistički ansambl Novigrad-Cittanova i Župni zbor sv. Ivana Krstitelja, Dajla.

Gitaristički i mandolinistički ansambl Novigrad-Cittanova sastavljen je od bivših učenika Glazbenog odjela koji djeluje u sastavu OŠ-SE RIVARELA. Njihovim nastupom želi se ukazati na važnost rada Glazbenog odjela u zajednici, kao i na poziv mladima da se uključe u rad glazbenih aktivnosti Katedre Čakavskog sabora za glazbu ali i Glazbenog odjela.

Stolice ćemo postaviti na otvorenom zbog epidemioloških mjera.

Srdačno,

Ivana Gortan Carlin

objavio: Betina Boban   datum: 9. 9. 2021.