Obavijest za učenike - putnike

Poštovani roditelji, dragi učenici,

u izborniku lijevo Vozni red objavljen je vozni red školskog autobusa. Školski autobus vozit će po objavljenom redu vožnje, osim prvog dana nastave, 7. rujna 2020. godine kada je odlazak kući planiran u 12 sati za sve učenike putnike.

Sukladno Preporukama za rad u djelatnosti prijevoza putnika autobusima tijekom epidemije koronavirusa, molimo vas da pažljivo pročitate upute za poseban prijevoz učenika i pridržavate se istih.

• Svi učenici-putnici, neovisno kojeg su razreda, u autobusu trebaju nositi zaštitne maske.

• Na ulazu u autobus potrebno je dezinficirati ruke. Dezinfekcijsko sredstvo osigurat će prijevoznik.

• Preporuča se da djeca iz istog razreda sjede uvijek na istim mjestima u autobusu i grupiraju se prema razrednim odjeljenjima.

Posebno apeliramo na učenike putnike na izbjegavanje gužvi i održavanje fizičke distance i na autobusnim stajalištima.

Ravnateljica Škole

Davorka Parmač, prof.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 4. 9. 2020.