Dobro došli!

Dan škole

Poštovani posjetitelji mrežne stranice naše škole,

drago nam je što ste izdvojili svoje vrijeme i posvetili pažnju sadržajima kojima ove godine obilježavamo Dan škole.

Kako je ova godina u mnogočemu drugačija i posebnija od prethodnih i obilježavanje Dana škole bit će drugačije od dosadašnjih. Pripremili smo za vas nemali broj različitih zanimljivosti u kojima smo sudjelovali i zabilježili ove školske godine. Sve smo objedinili na posebnoj stranici Dan škole. Mnogi će učenici prepoznati svoja postignuća, a ima ih podosta, zahvaljujući učiteljima, roditeljima, kulturnim i sportskim društvima koji su ih cijelo vrijeme pratili i podržavali.

Vjerujemo da će vas šetnja našim stranicama ispuniti zadovoljstvom i ponosom. Klikom na poveznicu uđite u jedinstveni svijet Rivarelinog školskog života u 2019./2020. nastavnoj godini i podijelite s nama nezaboravne trenutke učenja, stvaranja i razonode.

Dan škole

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 19. 6. 2020.

Upisi u prvi razred