Dobro došli!

Kamo nakon osnovne škole?

Dragi učenici osmog razreda,

još vas samo nekoliko tjedana dijeli od završetka osnovnoškolskog obrazovanja i nastavka školovanja u nekom od srednjoškolskih obrazovnih programa. Pred vama su velike odluke, važno  i zahtjevno razdoblje odabira grada školovanja i vrste smještaja, izbora srednje škole i obrazovnih programa koje pojedina škola nudi.

Vjerujemo da ste radom i uspjehom uspostavili ravnotežu između svojih želja, mogućnosti i interesa te kriterija upisa i uvjeta u željenim srednjoškolskim programima.

Upućujemo vas na Upisi u srednju školu (izbornik lijevo) gdje  vam na jednom mjestu  donosimo korisne materijale, osnovne informacije, upute, predstavljanja škola i programa, učeničkih domova te sve što vas zanima vezano za upis u srednju školu. Zavirite u prezentacije škola i đačkih domova, zanimljiv i dinamičan svijet učenja, stvaranja i mladosti kojem ćete uskoro pripadati i vi!

Obrazovanje je najmoćnije oružje kojim možete mijenjati svijet. (N. M.)

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 29. 5. 2020.

Dan škole

Upisi u prvi razred