Dobro došli!

Obavijest iz Glazbenog odjela - Nastava na daljinu

Poštovani roditelji i učenici Glazbenog odjela,

odlukom Ministarstva znanosti i obrazovanja, u osnovnim i srednjim školama Istarske županije, nastava na daljinu uz pomoć informacijsko-komunikacijske tehnologije započet će od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine.

Škola je provela pripremne aktivnosti za odvijanje takvog oblika nastave.

Nastava na daljinu za učenike Glazbenog odjela odvijat će se na sljedeći način;

PREDMETNA NASTAVA REDOVNOG PROGRAMA OSNOVNE ŠKOLE

Učenici od 5. do 8. razreda redovne nastave dobivat će upute za nastavu solfeggia i instrumenta putem aplikacije Office 365.

Unutar svakog razrednog odjeljenja u aplikaciji Teams, uz ostale nastavne predmete, dodan je predmet Glazbena škola.

RAZREDNA NASTAVA  REDOVNOG PROGRAMA OSNOVNE ŠKOLE

Učenici od 1. do 4. razreda nastavu solfeggia i instrumenata pratit će prema uputama koje će im slati njihovi učitelji putem internet aplikacija.

Molimo sve roditelje i učenike da se pridržavaju  svih uputa  koje će biti objavljivane na mrežnim stranicama Škole i od svojih mentora.

Voditelj Glazbenog odjela

Ivan Šuran, prof.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 13. 3. 2020.

Dan škole

Upisi u prvi razred