« Rujan 2019 »

Obavijesti i najave
Obavijest pred početak nove nastavne godine
Autor: Sanja Pilat Federici, 3. 9. 2019.

Poštovani roditelji, dragi učenici, do početka nove nastavne godine 2019./2020.  dijeli nas još par dana.

U želji za što uspješnijim početkom donosimo vam obavijesti za prvi dan nastave;

nastava počinje u ponedjeljak 9. rujna u 8 sati.

Molimo sve učenike da prvog dana nastave ponesu papuče za školu te školske torbe u koje će spremiti svoje nove udžbenike.

Prvi dan nastave  učenici nižih razreda imat će prva tri školska sata (do 10,35 sati), a za učenike viših razreda nastava će biti organizirana do 12 sati.

Školski autobus za sve učenike putnike prvog dana nastave kreće iz škole u 12 sati. Od utorka 10. rujna  autobus će voziti prema prošlogodišnjem voznom redu.

Od utorka 10. rujna nastava  će se odvijati prema rasporedu sati koji će učenici dobiti pri dolasku u školu.

Rad u produženom boravku započinje drugi dan nastave, u utorak 10.9.2019. za sve učenike nižih razreda, osim za učenike prvih  i četvrtih razreda.

Produženi boravak za učenike prvih razreda započet će s radom   u ponedjeljak  16. 9.2019. godine.

Obavijest o početku rada produženog boravka za učenike četvrtih razreda učenici i roditelji dobit će tijekom prvog tjedna nastave.

Dragi učenici, sa svojim  ćete se razrednicima prisjetiti svih školskih pravila o školskom životu, planovima za školske ekskurzije,  rokovima ispričavanja izostanaka, novom modelu kalendara rada, rasporedu informacija za roditelje, izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima. Sve će obavijesti biti objavljene na oglasnoj ploči u holu i na mrežnim stranicama Škole.

Apeliramo na sve učenike na pristojno i kulturno ponašanje u svim školskim prostorima, prema svim djelatnicima škole i jedni prema drugima.

Svim učenicima još jednom želimo uspješnu školsku godinu!

Nadajući se suradnji, pridržavanju dogovorenog i pozitivnoj komunikaciji.

Veselimo se novim počecima!

Srdačno,

Ravnateljica i stručna služba Škole

I za kraj: - U školi se uvijek događa budućnost, a ljudske vrline nesebičnost, razumijevanje, strpljivost, blagost i dobrota, život čine plemenitijim.