Dobro došli!

Obavijest o drugim obrazovnim materijalima za učenike petog razreda - Suglasnost roditelja

Poštovani roditelji učenika u petom razredu,

sredstva za nabavu udžbenika za redovite i izborne predmete za školsku 2019./2020. godinu Zakonom o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu školu (Narodne novine 116/18) osiguravaju se iz Državnog proračuna.

U skladu s navedenim Zakonom učitelji su izvršili odabir udžbenika i drugih obrazovnih materijala za prvi, peti i sedmi (biologija, kemija i fizika) razred vodeći brigu o svrsishodnosti odabranih materijala u nastavnom procesu. Troškovi nabave drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, zbirke, mape, atlasi, …) ne pokrivaju se iz Državnog proračuna već ih kupuju roditelji, izuzev roditelja prvih razreda.

Škola je, nakon odabira drugih obrazovnih materijala, obvezna zatražiti suglasnost roditelja o korištenju istih u nastavnom procesu.

Molimo Vas da potpisanu Suglasnost dostavite Školi do ponedjeljka, 15.7.2019., i to:

- osobno ravnateljici u Školu 15. srpnja od 11 do 13 sati;

- poštom na adresu Emonijska 4, 52466 Novigrad;

- ili skeniranu na mail ured@os-rivarela-novigrad.skole.hr.

Hvala na razumijevanju!

Priloženi dokumenti:
suglasnost_roditelja_za_radne_bilj_.docx (30.61 KB)

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 12. 7. 2019.