ODLUKA O DRUGIM OBRAZOVNIM MATERIJALIMA ZA 1., 5. I 7.R. (BIOLOGIJA, KEMIJA, FIZIKA) ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./2020.

Poštovani roditelji,

Na temelju članka 16., st. 6. Zakona o udžbenicima (NN116/18) objavljujemo Odluku o korištenju drugih obrazovnih materijala za 1., 5. i 7. razred (biologija, kemija, fizika), školska godina 2019/2020. u kojoj su po razredima navedeni materijali (radne bilježnice, mape, zbirke zadataka, atlasi i sl.) koje nabavljaju roditelji, izuzev roditelja učenika prvih razreda.

VAŽNO: Sav dodatni materijal naveden u odluci za 1. razred financirat će se iz proračuna Grada Novigrada, dakle roditelji ih ne naručuju niti plaćaju.

Novi i postojeći udžbenici za sve razrede se nabavljaju preko škole i financiraju iz državnog proračuna, dakle roditelji ih ne naručuju niti plaćaju.

Roditelji kupuju druge obrazovne materijale prema popisu u privitku.

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 12. 7. 2019.