Sa(n)jam knjige i Dječak s planine

Sa(n)jam knjige i  Dječak s planine

5. prosinca 2018. godine učenici sedmog razreda, na terensku  nastavu u Pulu kreću s raznovrsnim zadacima; gledanje filma, razgled  najvećeg  sajam knjiga u Istri i sudjelovanje na tribini.

Terenska nastava započinje u kinu Valli gdje će učenici u sklopu Školskog preventivnog programa gledati film Dječak s planine.  Nakon filmske projekcije slijedi razgled Sajma knjige i sudjelovanje na tribini  Hop lekira.

Hop lektira namijenjen je učenicima sedmih i osmih razreda. Prilagođen je mladima koji odrastaju u vremenu kojim dominiraju vizualna kultura i interaktivni sadržaji. Želja je Sajma ovu dobnu skupinu privući čitanju.

U slobodnom vremenu učenici će imati priliku razgledati  knjige i, nadamo se, razveselti sebe omiljenim naslovom.

Sigurni smo da će naši sedmaši  nakon terenske nastave u Puli biti bogatiji za još jedno kulturno umjetničko i komunikacijsko iskustvo.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 1. 12. 2018.